(067) 468-68-36
(067) 468-68-36
(093) 468-68-36

Прием звонков:

Пн-Пт9:00-18:00
Сб-ВсВыходной

Нові інноваційні сонячні панелі з двосторонніми PERС-модулями від Risen Energy

01/08/2018
Компанія Risen Energy Co., Ltd, один з провідних китайських розробників і виробників обладнання для сонячних (фотоелектричних) станцій, почала масове виробництво принципово нового типу сонячних панелей - двосторонніх PERC-модулів з подвійним скляним покриттям, номінальна заявлена ​​потужність яких становить 370 Вт. Завдяки впровадженню інноваційних технологій, вже протягом цього року компанія планує наростити випуск сонячних панелей такої конструкції до 800 МВт сумарної потужності. Risen Energy стала першою компанією в світі, яка освоїла масове виробництво такого типу сонячних батарей.
 
Компанії знадобилось близько шести місяців, щоб підготувати експериментальний зразок до масового виробництва. І тут довелося знайти рішення відразу декількох дуже важливих проблем:
 
  • оптимізація процесу ламінування - це була одна з основних причин, по якій сонячні батареї з двостороннім PERC-модулем і подвійним склінням не могли випускатися масово. Удосконалення процесу дозволило як значно підвищити якість збірки панелей, так і додати їм зовнішньої привабливості
  • удосконалення конструкції каркасу - це дало можливість значно збільшити компресійну міцність. Крім того, це дозволило значно скоротити ймовірність виникнення мікротріщин. Нова конструкція каркаса розроблена так, що забезпечує додаткову зручність і підвищує швидкість монтажу панелі
  • поліпшені показники гідроізоляції - раніше це було слабким місцем у всіх модулів з подвійним склом.
 
Згідно з попередніми розрахунками, новий тип сонячних батарей на основі двосторонніх PERC-модулів з подвійним скляним покриттям дозволить підвищити ефективність енергогенерації від 7 до 30 відсотків (конкретні показники залежать від безлічі факторів - місця і способу установки, середовища експлуатації, рівня запиленості і т.д. ). Але вже зараз розробники стверджують, що установка нових панелей підвищить окупність інвестицій проекту, як мінімум, на один відсоток.
 
 
Однією з перших інтерес до інноваційної розробки Risen Energy виявила компанія China General Nuclear Power Group, одна з найбільш впливових на китайському енергогенеруючому ринку. Щоб максимально точно оцінити переваги та подальші перспективи подібної технології, вона уклала контракт на будівництво кількох сонячних електростанцій, чия сумарна потужність складе близько 20 МВт.
 
Виробництво сонячних батарей на основі двосторонніх PERС-модулів з подвійним склом - це промислова відповідь на запити споживачів на високопотужні сонячні системи. Якщо зараз середня потужність панелі складає близько 250-270 Вт, то збільшення потужності в півтора рази дозволить значно скоротити витрати, пов'язані з орендою/купівлею землі і зведенням опорних конструкцій. Крім того, такі сонячні панелі будуть затребувані в проектах, де існує проблема дефіциту площі, наприклад, при установці дахових сонячних електростанцій, дозволяючи значно збільшити вироблення електрики з одного квадратного метра площі.

Комментарии

Сообщения не найдены

Написать отзыв