(067) 468-68-36
(067) 468-68-36
(093) 468-68-36

Прием звонков:

Пн-Пт9:00-18:00
Сб-ВсВыходной

Сонячна панель потужністю 500 Вт - новий світовий рекорд від китайських виробників

22/12/2019

Китайські виробники в черговий раз підтвердили беззаперечність своїх лідируючих позицій в світі в сегменті розробки та виробництва сонячних батарей. Компанія Risen Energy, один з провідних світових виробників сонячних батарей, представила сонячну панель потужністю 500 Вт, яка стала найпотужнішим зразком подібного обладнання в світі. До цього рекорд належав ще одній китайській компанії SunPower, яка розробила фотоелектричні панель потужністю близько 400 Вт.

Нова сонячна панель має досить значні розміри - 2,2 метра і складається з половинчастих кремнієвих монокристалічних пластин нового покоління, їх довжина - 210 мм. Ефективність сонячної батареї складає 20,2%.

Розробники з Risen Energy впевнені, що створення таких потужних сонячних панелей має цілий ряд переваг. Перш за все, їх впровадження дозволить знизити вартість фотоелектричної системи на 9,6%. Що в свою чергу дозволить знизити значення нормованої вартості електроенергії на 6,1%.

При цьому в Risen Energy створення сонячної панелі потужністю 500 Вт розглядають як проміжний етап, конструктори впевнені, що вони зможуть домогтися збільшення потужності сонячних батарей нового типу до 600 - 625 Вт. І якщо раніше, щоб запустити сонячну електростанцію потужністю 1 кВт, необхідно було встановити 4 сонячні батареї, то зараз буде достатньо всього 2 панелей. Це дозволить зменшити число комутаційних з'єднань, і, як наслідок, втрати при каналізації сонячної енергії, тим самим підвищивши ефективність фотоелектричної установки. Додаткова економія - це скорочення матеріалів і компонентів, які йдуть на виготовлення сонячної панелі.

Слід зазначити, що дві основні характеристики сонячних батарей - це потужність і ефективність. Якщо за першим показником Risen Energy вдалося зайняти лідируюче положення в світі, то по ККД сонячних панелей компанія поступається іншому китайському виробникові Sun Power, ефективність фотоелектричних модулей якої становить в середньому 22,8%. На другому місці в рейтингу ККД сонячних батарей йде LG і REC Solar з показником 21,7%, на третьому - Panasonic з багатозначно ККД 20,3%.

Втім, в Risen Energy підходять комплексно до підвищення ефективності сонячних електростанцій. Компанія не тільки уклала стратегічну угоду з Zhonghuan Semiconductor з постачання пластин М12, а й оформила угоду з Arctech Solar (виробник інтелектуальних трекерів) і Huawei (струнні інвертори).